Specjalista ds. adaptacji pracowników

Oferta pracy dodana przez: K Stolarska Aktywizacjabezgranic, w dniu: 2021-04-15

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Pełna treść ogłoszenia:

Lubisz kontakt z ludźmi , pomaganie nie jest ci obce ❤️Musisz koniecznie do Nas dołączyć ❤️
ZAPRASZAMY DO NASZEGO ZESPOŁU 🙂 w LUBINIE. RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ !
Fundacja Aktywizacja Bez Granic, organizacji pozarządowa prowadząca działalność na terenie całego kraju, poszukuje osób zainteresowanych rozwojem zawodowym w obszarze employer brandingu i onboardingu pracowników z niepełnosprawnościami i osób wykluczonych. Poszukujemy osób zainteresowanych odbyciem stażu w naszej organizacji na terenie całego kraju. Po zakończeniu stażu możliwość podjęcia zatrudnienia na umowę o pracę.
Zakres obowiązków:
• wsparcie działów HR w rekrutacji, oraz onboardingu pracowników niepełnosprawnych
• wsparcie pracowników w uzyskaniu dofinansowań, szkoleń, pomoc w sytuacjach trudnych
• bieżące raportowanie efektywności podejmowanych działań
Oczekujemy:
• umiejętności nawiązywania i utrzymywania relacji,
• podstawowej wiedzy z zakresu praw osób niepełnosprawnych
• kreatywność, podejmowanie własnej inicjatywy oraz przygotowywanie propozycji działań
• czynnego prawa jazdy Kategorii B
• gotowości i możliwości pracy w terenie
• umiejętności obsługi programów i urządzeń biurowych.
Oferujemy:
• Umowę o pracę w rozwijającej się firmie z możliwością podnoszenia własnych kwalifikacji
• Niezbędne narzędzia pracy (laptop, samochód, telefon)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z LM zawierającym odpowiedzi na następujące pytania:
1) Zainteresowała mnie ta oferta bo…
2) Praca jest ważna dla osób z niepełnosprawnościami ponieważ…
3) Osoba z niepełnosprawnościami może korzystać z dofinansowań w zakresie …
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres e-mail : biuro@aktywizacjabezgranic.pl

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Sady

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 501440731, E-mail: k.stolarska@aktywizacjabezgranic.pl

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiBydgoszcz.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty