Pracownik produkcji /Operator maszyn

Oferta pracy dodana przez: Charlie works, w dniu: 2021-11-30

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Pełna treść ogłoszenia:

Szukamy właśnie Ciebie!

Jesteś gotowy na nowe wyzwania? Poszukujesz stabilnej, ale nie nudnej pracy?

Mamy dla Ciebie pracę w firmie Charlie works Sp. z o.o. (nr rej 23705).

Znajdziesz u nas zatrudnienie w kraju jak i za granicą.

Pomagamy w znalezieniu pracy w wielu sektorach m.in.: mięsnym, w ogrodnictwie oraz na produkcję.

Nasz klient zajmuje się produkcją artykułów gumowych .

Stanowisko: pracownik produkcji

Wymagania:

-dyspozycyjność do pracy 3-zmianowej

-motywacja do pracy

Zakres obowiązków:

-wytwarzanie produktów gumowych na różnych etapach produkcji

-przestrzeganie przepisów BHP

Zapewniamy przeszkolenie

Zadzwoń 575-551-900

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

*Administratorem danych osobowych jest Charlie Works Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Podwale 8/1 w Kluczborku. Dane kontaktowe Administratora Danych Osobowych, w tym dane Inspektora Ochrony Danych, dostępne są pod adresem www.charlieworks.eu

*Bezpośredni kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest pod adresem @

*Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. Przesłanie do nas zgłoszenia rekrutacyjnego będzie równoznaczne z wyrażeniem zgody na udział w danym procesie rekrutacyjnym (art. 6.1.a RODO).

* Dane osobowe mogą być udostępniane pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania. Dane mogą być ujawniane naszym podwykonawcom wyłącznie w zakresie świadczonych dla nas usług, w szczególności podmiotom wykonującym usługi hostingowe, serwisowe, doradcze, konsultacyjne, audytowe, pomoc prawną, serwis IT

* Dane będą przetwarzane przez okres trwania procesu rekrutacyjnego i usunięte w przypadku niepodjęcia pracy. W przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody na udział w przyszłych rekrutacjach, dane będą przechowywane przez okres 2 lat lub do momentu wycofania zgody.

* Przysługuje Państwu prawo do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do żądania przeniesienia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

*W przypadku wyrażonej zgody mają Państwo prawo do jej cofnięcia w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

* Informujemy także, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Brak wyrażenia zgody na udział w przyszłych rekrutacjach nie będzie stanowić przyczyny odmowy zatrudnienia

Jeśli kandydat chce wziąć udział w przyszłych rekrutacjach konieczne jest wyrażenie przez niego dobrowolnej zgody o treści:

Wyrażam zgodę dla Charlie Works z siedzibą w Kluczborku na przetwarzanie danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych i przedstawiania ofert pracy.

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Inny

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 575551900, E-mail: k.loza@charlieworks.eu

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiBydgoszcz.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty