Praca dla elektryka od zaraz! Niemcy! zakwaterowanie!

Oferta pracy dodana przez: Sky Personal, w dniu: 2020-03-06

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Pełna treść ogłoszenia:

becnie szukamy ELEKTRYKÓW BUDOWLANYCH do pracy w: Regensburg, Kassel, Dortmund, Hannover, Bremen, Hamburg, Monachium, Mainz, Offenbach, Hanau, Köln, Stuttgart, Lemgo, Drezno.
Oferujemy:
• Umowe o prace na niemieckich warunkach z pelnym pakietem socjalnym.
• Atrakcyjne wynagrodzenie z mozliwoscia podwyzki (do13,00€/h brutto + do 70 € diety dziennej)
• Wynagrodzenie platne miesiecznie na konto pracownika.
• Mozliwosc pobierania cotygodniowych zaliczek.
• 24 – 30 dni platnego urlopu (w zaleznosci od stazu pracy).
• Ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny.
• Zakwaterowanie.
• Opieke polskiego koordynatora.
Wymagania stawiane kandydatom:
• Podstawowa lub komunikatywna znajomosc jezyka niemieckiego.
• Doswiadczenie na podobnym stanowisku.
• Wyksztalcenie zawodowe kierunkowe – techniczne/elektryczne lub uprawnienia SEP.
• Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz wlasny samochód na wyjazd.
Opis stanowiska:
• Prowadzenie przegladów technicznych oraz usuwanie biezacych awarii.
• Remontowanie, konserwacje i modernizacje instalacji elektrycznych.
• Montaz systemów tras kablowych, gniazdek, przelaczników oraz  montaz oswietlenia.
  Dokladny zakres obowiazków podawany jest podczas rozmowy rekrutacyjnej.
Osoby zainteresowane prosze o wyslanie CV na adres E-mail:
u.jasiewicz@sky-personal.de

Kontakt telefoniczny mozliwy od poniedzialku do piatku w godzinach od 08-17.
Telefon: +49 52429760620, +49 159045 27279
Nasze doswiadczenie i profesjonalizm sa gwarancja sukcesu. Nie czekaj i znajdz prace juz dzis!
sky Personal
Inh. Alexander Geworsky
Hauptstraße 93
D-33378 Rheda-Wiedenbrück
www.sky-personal.de
Z góry serdecznie dziekujemy za Panstwa aplikacje!

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Poznań

Wymiar czasowy pracy: Inny

Forma zatrudnienia: Inny

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 524297606, E-mail: u.jasiewicz@sky-personal.de

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiBydgoszcz.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty