Elektryk przemyslowy na terenie NIemiec

Oferta pracy dodana przez: Rekrutacja Sky-Personal, w dniu: 2020-03-06

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Pełna treść ogłoszenia:

Elektryk, szafy sterownicze, Niemcy
Bezpośredni niemiecki pracodawca Firma sky Personal oferuje pracę dla elektryków budowlanych i przemyslowych na terenie Niemiec.

Zainteresowanych prosimy o przesylanie CV na E-Mail:
p.smigaj@sky-personal.de

Kontakt telefoniczny:
Telefon: 0049 52429760625

Opis stanowiska:
• Przyłączanie kabli do rozdzielni oraz urządzeń przemysłowych.
• Rozprowadzanie różnego rodzaju kabli, przycinanie i wykańczanie okablowania przy
użyciu róznych technik przyłączeniowych.
• Montowanie szaf sterowniczych na podstawie rysunków i schematów.
• Posługiwanie sie elektro-narzedziami.
• Wykonywanie pomiarów elektrycznych.
• Konserwacja, renowacja i montaż szaf i urządzeń sterowniczych.

Wymagania:
• Kwalifikacje w zawodzie elektryka.
• Wykształcenie zawodowe kierunkowe elektryczne lub też udokumentowane wieloletnie doświadczenie w zawodzie na wymienionym stanowisku.
• Wiedza na temat symboli, norm i kodów podawanych w rysunkach konstrukcyjnych i schematach.
• Umiejetność czytania schematów elektrycznych i rysunków technicznych.
• Komunikatywna lub podstawowa znajomość języka niemieckiego
• Własny samochód na wyjazd, mile widziany

  • Chęci do pracy

    Nasza oferta:
    • Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie z mozliwoscia podwyżki.
    • Diety za kazdy przepracowany dzień pracy do 60,00€.
    • Wynagrodzenie platne miesiecznie na konto pracownika.
    • Możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek.
    • Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym.
    • Pełne niemieckie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne.
    • Dlugoterminowy kontrakt.
    • Umowy na czas nieokreslony.
    • Możliwe nadgodziny.
    • Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę.
    • Możliwość przejęcia zatrudnienia przez pracodawców.
    • Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności.
    • Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia.

    Zaufany Partner sky Personal Alexander Geworsky
    Hauptstraße 93
    D-33378 Rheda-Wiedenbrück
    www.sky-personal.de

    Hauptverwaltung
    sky Personal Inh. Alexander Geworsky
    Eckendorfer Straße 32
    33609 Bielefeld

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Rheda-Wiedenbrück

Wynagrodzenie: 12500

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 495242976025, E-mail: p.smigaj@sky-personal.de

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiBydgoszcz.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty