ELEKTRYK Z DOŚWIADCZENIEM - NIEMCY

Oferta pracy dodana przez: Renata Bartnicka Workroom Com, w dniu: 2019-02-03

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Pełna treść ogłoszenia:

Poszukuję elektryków / konserwatorów do produkcji elektrowni wiatrowych w Rostocku/Niemcy
Opis stanowiska:
* Obsługa i naprawa maszyn
* Wyszukiwanie usterek w urządzeniach elektrycznych i elektronicznych systemach
* Powtarzające się badania instalacji elektrycznej
* Koordynacja i kierownictwo podwykonawców
* Podnoszenie wiadomości na temat " Safety First“
Wymagania:
* Ukończona szkoła w zawodzie elektryk/szkolenia dla elektryka
* Co najmniej kilku-letnie doświadczenie
* Duże doświadczenie w analizie problemów i usuwania usterek maszyn i urządzeń
* Wysoki poziom samodzielności, rzetelności i zaangażowania
* Gotowość do pracy w systemie zmianowym
* Znajomość jęz. niemieckiego w stopniu komunikatywnym
Oferujemy:
- Umowę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
- Stawka 15 euro brutto/h plus 34 euro netto diety dziennej
- Zapewnione zakwaterowanie (pokoje 2 os, dostęp do kuchni)
- Zapewniona odzież ochronna
- Opieka polskiego koordynatora

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Rostock

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 604798600, E-mail: renata.bartnicka@workroom.com.pl

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiBydgoszcz.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty